Szczegóły ogłoszenia

woman-3083379__480
0 Reviews
Popularne

Niepowtarzalna pomoc przy przygotowaniu dokumentów międzynarodowych

Założyciele Serwisu Konsularnego swoje doświadczenie szlifowali w największej firmie wizowej w Europie, które znajduje się w stolicy Anglii. Właśnie w tym miejscu wpadli na pomysł stworzenia własnej firmy. Ten wprowadzili w życie w roku 2006, otwierając pierwszą filię Serwisu w stolicy Polski. Ogromna kompetencja, oddanie pracy i profesjonalizm pozwoliły na otworzenie kolejnych filii w Gdańsku, w Małopolsce oraz Poznaniu oraz zaangażowania pracowników w Berlinie i stolicy Anglii, co wzniosło Serwis Konsularny do poziomu jednej z najbardziej liczących się firm tego typu w Polsce. Istotną informacją jest, że Serwis Konsularny to drugi po MSZ punkt informacji konsularnej w Polsce.

Podstawowym zadaniem, które chciałby wykonywać Serwis Konsularny jest pomaganie w staraniu się o wizy zagraniczne, także do państw, których konsulaty nie znajdują się na terenie Polski. Otrzymamy tutaj pomoc przy staraniu się między innymi o:

1. wizy wydawane dla celów tranzytu przez dany obszar,

2. wizy prywatne,

3. wizy dla zawodowych kierowców,

4. wizy dziennikarskie,

5. wizy pracownicze,

6. wizy biznesowe,

7. wizy rodzinne.

Nasze biuro świadczy usługi pośrednictwa wizowego w pełnym zakresie oraz usługi doradcze – w razie, kiedy osoba zainteresowana nie jest w stanie precyzyjnie określić swoich oczekiwań. Pomagamy w szczególności organizacją wiz do miejsc takich jak: Białoruś, USA, Rosja, Arabia Saudyjska, Chiny, Wietnam, Azerbejdżan, Kazachstan, Indie, Australia, Mongolia, Angola, Kanada.

Pracownicy Serwisu udzielą nam wsparcia również przy działaniach takich jak:

1. zalegalizowanie dokumentacji,

2. tłumaczeniami,

3. pomocą w wyrabianiu zaświadczeń o niekaralności,

4. pomocą przy uzyskiwaniu pozwoleń na pracę,

5. zalegalizowaniem pobytu obcokrajowców na terenie Polski,

6. staraniach o wydanie drugiego paszportu.

Spektrum pracy osób zatrudnionych w Serwisie jest niezwykle szeroki. Było to przyczyną, dla której wdrożono pracę zespołową. Grupy zajmują się odrębnymi zadaniami, ale też wspierają siebie wzajemnie, aby móc w sposób całościowy zająć się wyzwaniami stawianymi im przez kontrahentów.

Praca z klientem każdorazowo zaczyna się od zbadania potrzeb naszych klientów. Następne zadanie to kompletowanie potrzebnych do uzyskania wizy dokumentów. Zaraz po uzyskaniu kompletnej dokumentacji przystępujemy do jej weryfikacji i robimy zlecenie w Systemie Zamówień Wizowych. Następnie dokumenty składane są w urzędzie lub placówce konsularnej. Serwis Konsularny stworzył swoją stronę, gdzie umożliwione zostało bieżące śledzenie aktualnych statusów.

Więcej informacji na http://www.serwiskonsularny.pl/

Author Info

Bluelemon

Member since 12 miesięcy ago
  • ogloszenia@bluelemon.com.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Napisz do sprzedawcy